| Package | Carton Box |
|---|---|
| Wheel Size | 150*6*31.75*6mm |
| Concentration | 100% |
| Colour | Gray |
| Abrasives | Diamond |
| Package | Carton Box |
|---|---|
| Wheel Size | 100*6*32*4mm |
| Concentration | 100% |
| Colour | Gray |
| Abrasives | Diamond |
| Material | Diamond |
|---|---|
| Size | 59.44*187.4*19.05 |
| Shape | Straight |
| Color | Gray |
| Name | Electroplated Diamond Drill Bit |
| Package | Carton Box |
|---|---|
| Wheel Size | 150*12*31.75*10mm |
| Concentration | C100 |
| Colour | Gray |
| Abrasives | Diamond |
| Name | Electroplated Diamond Dressing Wheels |
|---|---|
| Abrasive | Diamond |
| Hardness | High |
| Usage | Grinding |
| Color | Golden |
| Base Material | Stell |
|---|---|
| Abrasive | Diamond |
| Name | Electroplated Diamond Grinding Wheel |
| Grit | D40/45 |
| Shape | Round With Groove |
| Features | High Efficiency, Durable, Sharp |
|---|---|
| Diameter | 150mm |
| Thickness | 14mm |
| Inner Hole | 25.4mm |
| Abrasive | Diamond |
| Package | Carton Box |
|---|---|
| Wheel Size | 90*38*10*6*10mm |
| Concentration | 100% |
| Colour | Gray |
| Abrasives | Diamond |
| Package | Carton Box |
|---|---|
| Wheel Size | 100*9.5*31.75*6*9.5mm |
| Concentration | 100% |
| Colour | Gray |
| Abrasives | Diamond |
| Inner Hole | 31.75 |
|---|---|
| Diameter | 150mm |
| Color | Gray |
| Thickness | 13mm |
| Size | Customized |