| Package | Carton Box |
|---|---|
| Wheel Size | 100*6*31.75*6*2mm |
| Concentration | 100% |
| Colour | Gray |
| Abrasives | Diamond |
| Package | Carton Box |
|---|---|
| Wheel Size | 100*8*31.75*10*8mm |
| Concentration | 100% |
| Colour | Gray |
| Abrasives | Diamond |
| Package | Carton Box |
|---|---|
| Wheel Size | 100 125 150 175mm Etc |
| Concentration | 100% |
| Colour | Gray |
| Abrasives | Diamond |
| Size | Customized |
|---|---|
| Shape | Flat-Shaped |
| Abrasive | Diamond&CBN |
| Usage | Sharpening |
| Type | 1F1 |
| Package | Carton Box |
|---|---|
| Wheel Size | 125*35*31.75*3*10mm |
| Concentration | 100% |
| Colour | Gray |
| Abrasives | Diamond |
| Package | Carton Box |
|---|---|
| Wheel Size | 125*5*3*32mm |
| Concentration | 100% |
| Colour | Gray |
| Abrasives | Diamond |
| Name | Diamond Grinding Cutting Disc |
|---|---|
| Size | 135mm |
| Abrasive | Diamond |
| Hardness | High |
| Usage | Grinding |
| Package | Carton Box |
|---|---|
| Wheel Size | 100*32*13*5mm |
| Concentration | 100% |
| Colour | Gray |
| Abrasives | Diamond |
| Packing | Carton Box |
|---|---|
| Size | 125*4*32*5mm |
| Concentration | 100% |
| Colour | Green |
| Abrasive | Diamond |
| Carten Colour | Purple |
|---|---|
| Colour | Black |
| Size | 550mm |
| Material | Diamond |
| Inner Hole | 50mm |