| Packing | Carton Box |
|---|---|
| Size | 100mm |
| Concentration | 100% |
| Colour | Green |
| Abrasive | Diamond |
| Sharpening CBN Grinding WheelSize | 14F1R 150*10*32*8*5mm |
|---|---|
| CBN Grinding Wheel Shape | Flat-Shaped,Cup-Shaped,1A1,Dish, Bowl Etc |
| Abrasive | Cubic Boron Nitride |
| Bonding Agent | Metal,Resin,Ceramic,Resin Or Ceramic,A |
| Grit Mesh | B80/100 |
| Sharpening CBN Grinding WheelSize | 152*12.7*34.93*5mm |
|---|---|
| CBN Grinding Wheel Shape | Flat-Shaped,Cup-Shaped,1A1,Dish, Bowl Etc |
| Abrasive | Cubic Boron Nitride |
| Bonding Agent | Metal,Resin,Ceramic,Resin Or Ceramic,A |
| Grit Mesh | B600 |
| Package | Carton Box |
|---|---|
| Wheel Size | 175*12*50.8*4*2mm |
| Concentration | 100% |
| Colour | Gray |
| Abrasives | Diamond |
| Name | Diamond Grinding Head |
|---|---|
| Shape | Cylindrical |
| Color | Brown |
| Purpose | Sharpen |
| Packaging Details | Carton |
| Packing | Carton Box |
|---|---|
| Size | 150mm |
| Concentration | 100% |
| Colour | Green |
| Abrasive | Diamond |
| Package | Carton Box |
|---|---|
| Wheel Size | 175*45*78*6*2mm |
| Concentration | 100% |
| Colour | Gray |
| Abrasives | Diamond |
| Packing | Carton Box |
|---|---|
| Size | 125*3*32*3mm |
| Concentration | 100% |
| Colour | Green |
| Abrasive | Diamond |
| Package | Carton Box |
|---|---|
| Wheel Size | 125*12*31.75*10mm |
| Concentration | 100% |
| Colour | Gray |
| Abrasives | Diamond |
| Package | Carton Box |
|---|---|
| Wheel Size | All Available |
| Concentration | 100% |
| Colour | Gray |
| Abrasives | Diamond |