| Packaging | Carton |
|---|---|
| Material | CBN |
| Thickness | All Sizes Are Availbale |
| Bond Type | Electroplated |
| Grit | B60/70 |
| Diameter | All Sizes Are Avaialble |
|---|---|
| Grit | B60/70 |
| Bond Type | Electroplated |
| Edge Type | Customized |
| Process | Electroplated |
| Bond Type | Electroplated |
|---|---|
| Process | Electroplated |
| Hole Diameter | Customized |
| Body | Steel |
| Thickness | Customized |
| Colour | Black, Amber |
|---|---|
| Specification | 1FF1 |
| Durability | Long-lasting |
| Basebody | Steel |
| Feature | Electroplated Cbn Products |
| Diameter | All Sizes Are Avaialble |
|---|---|
| Material | CBN |
| Process | Electroplated |
| Body | Steel |
| Thickness | All Sizes Are Availbale |
| Hole Diameter | 31.75 22.23 Etc |
|---|---|
| Material | CBN |
| Diameter | 122*31.2*32mm R5,All Sizes Are Avaialble |
| Edge Type | Customized |
| Process | Electroplated |
| Hole Diameter | 7.94mm |
|---|---|
| Thickness | 4mm,All Sizes Are Availbale |
| Diameter | 76.2mm, All Sizes Are Avaialble |
| Packaging | Carton |
| Body | Steel |
| Wheel Body | Steel |
|---|---|
| Bond | Electroplated |
| Diameter | 300 |
| Innger Hole | 31.75 |
| Grit | B151 |
| Abrasives | Steel |
|---|---|
| Thickness | 1.2 |
| Body | Steel |
| Grit | B251 |
| CBN Width | 10 |
| Diameter | 127mm |
|---|---|
| Bond Type | Electroplated |
| Material | CBN |
| Hole Diameter | 12.74 |
| Body | Steel |